
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA14097004
HAGER POLSKA14077006
HAGER POLSKA14841606
HAGER POLSKA936562509
HAGER POLSKA47441909
HAGER POLSKA14091909
HAGER POLSKA9115109
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.5
- Indeks producenta:13837004
- Indeks TIM:0002-00000-90056
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.5
- Indeks producenta:14097004
- Indeks TIM:0002-00000-90057
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16251404
- Indeks TIM:0002-00000-95791
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:10427009
- Indeks TIM:0002-00000-94950
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:14077006
- Indeks TIM:0002-00000-78535
- Kategoria:Gniazda teleinformatyczne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:SBN216
- Indeks TIM:0002-00000-80614
- Kategoria:Rozłączniki i przełączniki
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:14841606
- Indeks TIM:0002-00000-82669
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.7
- Indeks producenta:10146414
- Indeks TIM:0002-00000-82838
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:HZC218
- Indeks TIM:0002-00000-86395
- Kategoria:Osłony zacisków i przegrody
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:936562509
- Indeks TIM:0002-00001-06979
- Kategoria:Łączniki pojedyncze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1/B.3/B.7
- Indeks producenta:47441909
- Indeks TIM:0002-00001-04811
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:MCB
- Indeks producenta:HTN125C
- Indeks TIM:0002-00001-10244
- Kategoria:Wyłączniki selektywne
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:MCB
- Indeks producenta:HTN350C
- Indeks TIM:0002-00001-13508
- Kategoria:Wyłączniki selektywne
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:ORION+
- Indeks producenta:FL984A
- Indeks TIM:0002-00000-98761
- Kategoria:Płyty osłonowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1/B.3/B.7
- Indeks producenta:14091909
- Indeks TIM:0002-00001-04810
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:ORION+
- Indeks producenta:FL93Z
- Indeks TIM:0002-00001-06680
- Kategoria:Wkładki patentowe, mechanizmy i klucze
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:VECTOR
- Indeks producenta:VZ750
- Indeks TIM:0002-00001-50488
- Kategoria:Korytka grzebieniowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:MCB
- Indeks producenta:NCN210
- Indeks TIM:0002-00001-50578
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
- Ocena:5/5(2 opinie)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:MCB
- Indeks producenta:NCN363
- Indeks TIM:0002-00001-65249
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:9115109
- Indeks TIM:0002-00001-79385
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.3
- Indeks producenta:10152245
- Indeks TIM:0002-00001-31374
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.3
- Indeks producenta:10152289
- Indeks TIM:0002-00001-31390
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.3
- Indeks producenta:10122209
- Indeks TIM:0002-00001-40464
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:KJ02B
- Indeks TIM:0002-00001-89379
- Kategoria:Bloki rozdzielcze
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena: