
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA0962622506
HAGER POLSKA6768813512
HAGER POLSKA11812089
HAGER POLSKA11099089
HAGER POLSKA11096086
HAGER POLSKA10098919
HAGER POLSKA10331909
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:RCBO
- Indeks producenta:ADH970
- Indeks TIM:0001-00001-71713
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:MCB
- Indeks producenta:HTN332C
- Indeks TIM:0001-00010-71805
- Kategoria:Wyłączniki selektywne
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:0962622506
- Indeks TIM:0001-00010-14089
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:W.1
- Indeks producenta:6768813512
- Indeks TIM:0001-00010-66323
- Kategoria:Gniazda hermetyczne natynkowe
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:HZC214
- Indeks TIM:0001-00001-71204
- Kategoria:Osłony zacisków i przegrody
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:VECTOR
- Indeks producenta:VE103L
- Indeks TIM:0001-00001-71257
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:HAC408
- Indeks TIM:0001-00001-71303
- Kategoria:Rozłączniki izolacyjne
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ESD463
- Indeks TIM:0001-00001-71405
- Kategoria:Styczniki modułowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:VZ016M
- Indeks TIM:0001-00001-71101
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.X
- Indeks producenta:11812089
- Indeks TIM:0001-00010-14933
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:FZ911WS
- Indeks TIM:0001-00010-67743
- Kategoria:Cokoły
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.X
- Indeks producenta:47231606
- Indeks TIM:0001-00011-55851
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.X/S.1
- Indeks producenta:11099089
- Indeks TIM:0001-00011-54255
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.X
- Indeks producenta:11096086
- Indeks TIM:0001-00012-09080
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1/B.3/B.7
- Indeks producenta:10098919
- Indeks TIM:0001-00011-83667
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.3
- Indeks producenta:10112216
- Indeks TIM:0001-00011-63522
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.3
- Indeks producenta:10122216
- Indeks TIM:0001-00011-63525
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:962512505
- Indeks TIM:0004-00012-38593
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.1
- Indeks producenta:10152145
- Indeks TIM:0001-00010-93737
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:SA240
- Indeks TIM:0002-00000-79217
- Kategoria:Rozłączniki i przełączniki
- Ocena:5/5(2 opinie)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:KJ02A
- Indeks TIM:0002-00000-78075
- Kategoria:Bloki rozdzielcze
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:91853
- Indeks TIM:0002-00000-82517
- Kategoria:Uszczelki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:918282597
- Indeks TIM:0002-00000-82516
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1/B.3/B.7
- Indeks producenta:10331909
- Indeks TIM:0002-00000-77333
- Kategoria:Gniazda głośnikowe
Cena: