
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA16251606
HAGER POLSKA12017019
HAGER POLSKAEER2333020
HAGER POLSKA3965766074
HAGER POLSKA50453525
HAGER POLSKA14401606
HAGER POLSKAWL1043
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.X
- Indeks producenta:16251606
- Indeks TIM:1131-134AA-BE070
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.5
- Indeks producenta:13137004
- Indeks TIM:1131-136AA-BE037
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:12017019
- Indeks TIM:1131-131AA-HG424
- Kategoria:Gniazda antenowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:WEBER
- Indeks producenta:LE27SK
- Indeks TIM:1131-163AA-EU002
- Kategoria:Główki bezpiecznikowe D
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10098982
- Indeks TIM:1131-136AA-BE034
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:VECTOR
- Indeks producenta:VE112SN
- Indeks TIM:0001-00001-71272
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:FW2
- Indeks producenta:FW436FT
- Indeks TIM:0001-00001-71291
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:VOLTA
- Indeks producenta:VZ464
- Indeks TIM:0004-00010-06425
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:VOLTA
- Indeks producenta:VH60NC
- Indeks TIM:0004-00010-23646
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
- Ocena:5/5(2 opinie)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:K96V
- Indeks TIM:0001-00010-80581
- Kategoria:Zaciski przyłączeniowe na szynę
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.GB-EG
- Indeks producenta:EER2333020
- Indeks TIM:0004-00012-35923
- Kategoria:Puszki i nośniki osprzętu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:VZ02MM
- Indeks TIM:0001-00012-44542
- Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.X
- Indeks producenta:47436089
- Indeks TIM:0004-00012-11008
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.X
- Indeks producenta:3965766074
- Indeks TIM:0004-00012-11446
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:VZ20HS
- Indeks TIM:0004-00013-16062
- Kategoria:Moduły Keystone
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:LUMINA INTENSE
- Indeks producenta:WL5640
- Indeks TIM:0004-00013-08394
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1
- Indeks producenta:10429949
- Indeks TIM:0002-00001-99569
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.1
- Indeks producenta:10156086
- Indeks TIM:0001-00010-94343
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:W.1
- Indeks producenta:50453525
- Indeks TIM:0001-00011-93545
- Kategoria:Łączniki hermetyczne natynkowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:VEGA
- Indeks producenta:VB318MP
- Indeks TIM:0004-00013-16054
- Kategoria:Rozdzielnice multimedialne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:AGARDIO.MEASURE
- Indeks producenta:ECP380D
- Indeks TIM:0001-00012-96612
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.X
- Indeks producenta:14401606
- Indeks TIM:0004-00012-10629
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:LUMINA
- Indeks producenta:WL1043
- Indeks TIM:0004-00013-08283
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:LUMINA PASSION
- Indeks producenta:WL9010
- Indeks TIM:0004-00013-08440
- Kategoria:Ramki
Cena: