
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKAAKU3000702
HAGER POLSKAESR1339010
HAGER POLSKAVDR12057011
HAGER POLSKAVDE09059005
HAGER POLSKAAKU2500401
HAGER POLSKAAKB82500701
HAGER POLSKAAKBA4000701
HAGER POLSKAAKM200050GBZ
HAGER POLSKAAKB83000701
HAGER POLSKAVEDEQ12P1
HAGER POLSKAAKBA2000401
HAGER POLSKAAKBI2000401
HAGER POLSKA85245282
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKU3000702
- Indeks TIM:0004-00012-35336
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.GB-EG
- Indeks producenta:ESR1339010
- Indeks TIM:0004-00012-35932
- Kategoria:Gniazda systemu 45x45
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.VE-EE
- Indeks producenta:VDR12057011
- Indeks TIM:0004-00012-36224
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.VE-EE
- Indeks producenta:GBZ27011
- Indeks TIM:0004-00012-36277
- Kategoria:Puszki i nośniki osprzętu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BK
- Indeks producenta:BKZNS45
- Indeks TIM:0004-00012-35875
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.VE-EE
- Indeks producenta:VDE09059005
- Indeks TIM:0004-00012-36203
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.UK
- Indeks producenta:UKS340280
- Indeks TIM:0004-00012-36039
- Kategoria:Łączniki i rozgałęźniki kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKU2500401
- Indeks TIM:0004-00012-35323
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BK
- Indeks producenta:BKWE400080
- Indeks TIM:0004-00012-35687
- Kategoria:Zakończenia kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKB82500701
- Indeks TIM:0004-00012-35354
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.VE-EE
- Indeks producenta:VR06129005
- Indeks TIM:0004-00012-36264
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKBA4000701
- Indeks TIM:0004-00012-35433
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKM200050GBZ
- Indeks TIM:0004-00012-35399
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.VE-EE
- Indeks producenta:VR12129005
- Indeks TIM:0004-00012-36272
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.UK
- Indeks producenta:UK190383
- Indeks TIM:0004-00012-36016
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.UK
- Indeks producenta:UKB190480
- Indeks TIM:0004-00012-36102
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKB83000701
- Indeks TIM:0004-00012-35356
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.VE-EE
- Indeks producenta:VEDEQ12P1
- Indeks TIM:0004-00012-36302
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BK
- Indeks producenta:BKWE200080
- Indeks TIM:0004-00012-35671
- Kategoria:Zakończenia kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKBA2000401
- Indeks TIM:0004-00012-35426
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.AK
- Indeks producenta:AKBI2000401
- Indeks TIM:0004-00012-35406
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:SPWA129010
- Indeks TIM:0004-00012-35987
- Kategoria:Spinki, uchwyty i klamry
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.SL
- Indeks producenta:LEDTR100
- Indeks TIM:0004-00012-35294
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85245282
- Indeks TIM:0004-00012-35232
- Kategoria:Przyciski żaluzjowe
Cena: