
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA47442089
HAGER POLSKA47442045
HAGER POLSKA47431922
HAGER POLSKA20301606
HAGER POLSKA945572505
HAGER POLSKA945572509
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.1/R.3/R.8
- Indeks producenta:47432045
- Indeks TIM:0001-00010-73981
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.CLASSIC
- Indeks producenta:47442089
- Indeks TIM:0002-00002-18182
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.CLASSIC
- Indeks producenta:47442045
- Indeks TIM:0002-00002-18183
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.1/R.3/R.8
- Indeks producenta:3315392045
- Indeks TIM:0001-00010-33457
- Kategoria:Ładowarki podtynkowe USB
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.X
- Indeks producenta:16272045
- Indeks TIM:0001-00011-75565
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.X/1930/GLAS
- Indeks producenta:85741139
- Indeks TIM:0001-00012-04655
- Kategoria:Łaczniki żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.X/1930/GLAS
- Indeks producenta:85241139
- Indeks TIM:0001-00012-04653
- Kategoria:Przyciski żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1/B.3/B.7
- Indeks producenta:47431922
- Indeks TIM:0001-00010-04166
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.X/S.1
- Indeks producenta:85145189
- Indeks TIM:0001-00012-04935
- Kategoria:Przyciski
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.X
- Indeks producenta:20301606
- Indeks TIM:0002-00001-64971
- Kategoria:Analogowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:EE830
- Indeks TIM:1131-131AA-HG382
- Kategoria:Czujniki ruchu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:945112515
- Indeks TIM:0001-00012-05601
- Kategoria:Gniazda antenowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:945572505
- Indeks TIM:0001-00012-05599
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:945572509
- Indeks TIM:0001-00012-05600
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:945592507
- Indeks TIM:0001-00011-89822
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:85745275
- Indeks TIM:0001-00010-83099
- Kategoria:Przyciski
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.LF
- Indeks producenta:LF4006007030
- Indeks TIM:0001-00010-52148
- Kategoria:Kanały instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.LF
- Indeks producenta:LF6009007030
- Indeks TIM:0001-00010-52151
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.LKG
- Indeks producenta:LKG3703707030B
- Indeks TIM:0001-00011-64449
- Kategoria:Korytka grzebieniowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.LKG
- Indeks producenta:LKG3705007030B
- Indeks TIM:0001-00011-64448
- Kategoria:Korytka grzebieniowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.SL
- Indeks producenta:SL200804D1
- Indeks TIM:0001-00011-50547
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRAP
- Indeks producenta:BRAP651307LAN
- Indeks TIM:0001-00010-81186
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.SL
- Indeks producenta:SL20080A9011
- Indeks TIM:0001-00011-94136
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.DB-HB
- Indeks producenta:FK17035
- Indeks TIM:0001-00010-47542
- Kategoria:Osłony i wężyki osłonowe
Cena: