
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI PolamS8900102
ETI PolamT2611008
ETI PolamL3900001
ETI Polam003903253
ETI Polam003903261
ETI Polam003903265
ETI Polam002173879
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:S8900102
- Indeks TIM:0001-00021-45640
- Kategoria:Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:T2611008
- Indeks TIM:0001-00021-45642
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L3900001
- Indeks TIM:0001-00021-45644
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L1631001
- Indeks TIM:0001-00021-45646
- Kategoria:Podstawy bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901112
- Indeks TIM:0001-00021-45647
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901111
- Indeks TIM:0001-00021-45648
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901113
- Indeks TIM:0001-00021-45649
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901035
- Indeks TIM:0001-00021-45650
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:002921289
- Indeks TIM:0001-00021-45651
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901013
- Indeks TIM:0001-00021-45652
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901012
- Indeks TIM:0001-00021-45653
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901014
- Indeks TIM:0001-00021-45654
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004250004
- Indeks TIM:0001-00021-45655
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004240518
- Indeks TIM:0001-00021-45656
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004250107
- Indeks TIM:0001-00021-45657
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004240514
- Indeks TIM:0001-00021-45658
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004240510
- Indeks TIM:0001-00021-45659
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903253
- Indeks TIM:0001-00021-45660
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903261
- Indeks TIM:0001-00021-45661
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903264
- Indeks TIM:0001-00021-45662
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903265
- Indeks TIM:0001-00021-45663
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903252
- Indeks TIM:0001-00021-45664
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-AFDD
- Indeks producenta:002173879
- Indeks TIM:0001-00021-45666
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903258
- Indeks TIM:0001-00021-45667
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena: