
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI Polam004696628
ETI Polam004696620
ETI Polam004696618
ETI Polam004696622
ETI Polam004696600
ETI Polam002625411
ETI Polam002464063
ETI Polam002464062
ETI Polam002464066
ETI PolamT4410600
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004696628
- Indeks TIM:0001-00021-44553
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004696620
- Indeks TIM:0001-00021-44554
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004696618
- Indeks TIM:0001-00021-44555
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697033
- Indeks TIM:0001-00021-44556
- Kategoria:Wyzwalacze podnapięciowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004696622
- Indeks TIM:0001-00021-44557
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004696600
- Indeks TIM:0001-00021-44558
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WKŁADKI CH
- Indeks producenta:002637409
- Indeks TIM:0001-00021-44560
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ULTRA-QUICK
- Indeks producenta:002625411
- Indeks TIM:0001-00021-44561
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WKŁADKI CH
- Indeks producenta:002626142
- Indeks TIM:0001-00021-44563
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WKŁADKI CH
- Indeks producenta:002626134
- Indeks TIM:0001-00021-44565
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WKŁADKI CH
- Indeks producenta:002626130
- Indeks TIM:0001-00021-44567
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464063
- Indeks TIM:0001-00021-44573
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464062
- Indeks TIM:0001-00021-44575
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464066
- Indeks TIM:0001-00021-44577
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:004941502
- Indeks TIM:0001-00021-44583
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:T4410600
- Indeks TIM:0001-00021-44586
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004656306
- Indeks TIM:0001-00021-44590
- Kategoria:Styczniki mocy AC
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004641621
- Indeks TIM:0001-00021-44592
- Kategoria:Styczniki mocy AC
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004641611
- Indeks TIM:0001-00021-44594
- Kategoria:Styczniki mocy AC
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004646082
- Indeks TIM:0001-00021-44596
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004656325
- Indeks TIM:0001-00021-44598
- Kategoria:Styki pomocnicze
Cena: