
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI Polam004695709
ETI Polam004695707
ETI Polam004695706
ETI Polam004695731
ETI Polam004695712
ETI Polam004695710
ETI PolamL3000201
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002156732
- Indeks TIM:0001-00021-44076
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002151732
- Indeks TIM:0001-00021-44078
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002127715
- Indeks TIM:0001-00021-44080
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002128719
- Indeks TIM:0001-00021-44082
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI OSP
- Indeks producenta:002181015
- Indeks TIM:0001-00021-44084
- Kategoria:Pistolety i zraszacze
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695709
- Indeks TIM:0001-00021-44085
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695707
- Indeks TIM:0001-00021-44086
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695706
- Indeks TIM:0001-00021-44087
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695731
- Indeks TIM:0001-00021-44088
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695712
- Indeks TIM:0001-00021-44089
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695710
- Indeks TIM:0001-00021-44090
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697014
- Indeks TIM:0001-00021-44091
- Kategoria:Wyzwalacze wzrostowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690995
- Indeks TIM:0001-00021-44093
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690953
- Indeks TIM:0001-00021-44095
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690954
- Indeks TIM:0001-00021-44097
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690986
- Indeks TIM:0001-00021-44099
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690994
- Indeks TIM:0001-00021-44101
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001701004
- Indeks TIM:0001-00021-44103
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L2996009
- Indeks TIM:0001-00021-44105
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L3000201
- Indeks TIM:0001-00021-44107
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001692703
- Indeks TIM:0001-00021-44109
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001701013
- Indeks TIM:0001-00021-44111
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690984
- Indeks TIM:0001-00021-44113
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690957
- Indeks TIM:0001-00021-44115
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena: