
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI Polam002442713
ETI Polam002442836
ETI Polam002441203
ETI Polam002442780
ETI Polam002442782
ETI Polam002440419
ETI Polam002440641
ETI PolamL5656003
ETI Polam002921310
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440419
- Indeks TIM:0001-00021-43618
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T3
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440641
- Indeks TIM:0001-00021-43620
- Kategoria:Ograniczniki przepięć typ 1+2 (B+C)
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:001102312
- Indeks TIM:0001-00021-43622
- Kategoria:Bloki rozdzielcze
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004641841
- Indeks TIM:0001-00021-43658
- Kategoria:Cewki do styczników
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004641702
- Indeks TIM:0001-00021-43660
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004641701
- Indeks TIM:0001-00021-43662
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004642705
- Indeks TIM:0001-00021-43668
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002153718
- Indeks TIM:0001-00021-43670
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT T
- Indeks producenta:002181097
- Indeks TIM:0001-00021-43676
- Kategoria:Ograniczniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:002921071
- Indeks TIM:0001-00021-43678
- Kategoria:Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:A8017315
- Indeks TIM:0001-00021-43680
- Kategoria:Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L5656003
- Indeks TIM:0001-00021-43682
- Kategoria:Podstawy bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002921310
- Indeks TIM:0001-00021-43683
- Kategoria:Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:A8700083
- Indeks TIM:0001-00021-43685
- Kategoria:Płyty osłonowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:G8730030
- Indeks TIM:0001-00021-43687
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901131
- Indeks TIM:0001-00021-43689
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901116
- Indeks TIM:0001-00021-43690
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901136
- Indeks TIM:0001-00021-43691
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena: