
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI PolamL8990669
ETI Polam002440651
ETI Polam002440653
ETI Polam002440654
ETI Polam002440655
ETI Polam002440656
ETI Polam002440657
ETI Polam002440658
ETI Polam002440659
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONTROL
- Indeks producenta:004661922
- Indeks TIM:0001-00015-75032
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661701
- Indeks TIM:0001-00015-75415
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661702
- Indeks TIM:0001-00015-75417
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8950675
- Indeks TIM:0001-00015-76066
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8990669
- Indeks TIM:0001-00015-76068
- Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004252017
- Indeks TIM:0001-00015-80667
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe SN
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903003
- Indeks TIM:0001-00015-85696
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903010
- Indeks TIM:0001-00015-85700
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903047
- Indeks TIM:0001-00015-85704
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903071
- Indeks TIM:0001-00015-85706
- Kategoria:Złączki szynowe i listwy pomiarowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903068
- Indeks TIM:0001-00015-85708
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903066
- Indeks TIM:0001-00015-85710
- Kategoria:Złączki szynowe ochronne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903000
- Indeks TIM:0001-00015-85712
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903053
- Indeks TIM:0001-00015-85717
- Kategoria:Złączki szynowe przelotowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903055
- Indeks TIM:0001-00015-85719
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440651
- Indeks TIM:0001-00015-91246
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440653
- Indeks TIM:0001-00015-91247
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440654
- Indeks TIM:0001-00015-91248
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440655
- Indeks TIM:0001-00015-91249
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440656
- Indeks TIM:0001-00015-91250
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:GREEN PROTECT - ETITEC PV
- Indeks producenta:002440657
- Indeks TIM:0001-00015-91252
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L203100103
- Indeks TIM:0001-00015-91147
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe listwowe NH
Cena: