
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI PolamA8100010
ETI Polam002440662
ETI Polam002440664
ETI Polam002440665
ETI Polam002440670
ETI Polam002440672
ETI Polam002440673
ETI Polam002440674
ETI Polam004661463
ETI Polam004656794
ETI Polam004656797
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:004184233
- Indeks TIM:0001-00014-78114
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:A8100010
- Indeks TIM:0001-00014-78954
- Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBREAK
- Indeks producenta:004671030
- Indeks TIM:0001-00014-79182
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:004184314
- Indeks TIM:0001-00014-81816
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:004723264
- Indeks TIM:0001-00014-83997
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETITEC
- Indeks producenta:002440662
- Indeks TIM:0001-00014-95993
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1+T2+T3
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETITEC
- Indeks producenta:002440664
- Indeks TIM:0001-00014-96003
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1+T2+T3
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETITEC
- Indeks producenta:002440665
- Indeks TIM:0001-00014-96004
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1+T2+T3
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETITEC
- Indeks producenta:002440670
- Indeks TIM:0001-00014-95999
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1+T2+T3
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETITEC
- Indeks producenta:002440672
- Indeks TIM:0001-00014-95998
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1+T2+T3
Cena:
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:004724296
- Indeks TIM:0001-00014-96506
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBREAK
- Indeks producenta:004671303
- Indeks TIM:0001-00014-98216
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBREAK
- Indeks producenta:004671447
- Indeks TIM:0001-00014-98849
- Kategoria:Napędy drzwiowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661463
- Indeks TIM:0001-00014-99692
- Kategoria:Rozłączniki i przełączniki
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:CP-LPC
- Indeks producenta:004656794
- Indeks TIM:0001-00015-07730
- Kategoria:Kondensatory do kompensacji mocy biernej
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:CP-LPC
- Indeks producenta:004656797
- Indeks TIM:0001-00015-07732
- Kategoria:Kondensatory do kompensacji mocy biernej
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004250008
- Indeks TIM:0001-00015-14842
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe SN
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:K2322064
- Indeks TIM:0001-00015-21207
- Kategoria:Zaciski mocujące
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8551091
- Indeks TIM:0001-00015-21209
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI EFI-4
- Indeks producenta:002064753
- Indeks TIM:0001-00015-23256
- Kategoria:Wyłączniki selektywne
Cena:
Cena: