WERA5020205001
WERA5020206001
WERA05020198001
WERA5020219001
WERA5020202001
WERA5020203001
TYTAN ProfessionalOSS-PI-PI----
KNIPEX38 71 200
KNIPEX50 01 225
EPM MACHINESHT 1*150KR
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5057433001
- Indeks TIM:0001-00017-07299
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:78 71 125
- Indeks TIM:0001-00017-07308
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:97 21 215 C
- Indeks TIM:0001-00017-07336
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020205001
- Indeks TIM:0001-00017-07346
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020206001
- Indeks TIM:0001-00017-07347
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020260001
- Indeks TIM:0001-00017-07349
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05020198001
- Indeks TIM:0001-00017-07357
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020219001
- Indeks TIM:0001-00017-07360
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020202001
- Indeks TIM:0001-00017-07363
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020203001
- Indeks TIM:0001-00017-07364
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5003638001
- Indeks TIM:0001-00017-07414
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:00 20 72 V02
- Indeks TIM:0001-00017-07423
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:TYTAN PROFESSIONAL
- Indeks producenta:OSS-PI-PI----
- Indeks TIM:0001-00017-07433
- Kategoria:Pistolety do pianki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:00 20 04 SB
- Indeks TIM:0001-00017-07451
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:13 92 200
- Indeks TIM:0001-00017-07479
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:26 21 200
- Indeks TIM:0001-00017-07505
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:38 71 200
- Indeks TIM:0001-00017-07565
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:97 52 38
- Indeks TIM:0001-00017-07586
- Kategoria:Praski i zaciskarki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:50 01 225
- Indeks TIM:0001-00017-07593
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:40 04 180
- Indeks TIM:0001-00017-07608
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:KNIPEX
- Indeks producenta:68 01 180
- Indeks TIM:0001-00017-07625
- Kategoria:Szczypce i kombinerki
Cena:
- Producent:EPM MACHINES
- Indeks producenta:HT 1*150KR
- Indeks TIM:0001-00017-07643
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
- Producent:EPM MACHINES
- Indeks producenta:HT 0*100K
- Indeks TIM:0001-00017-07644
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
Czym charakteryzują się narzędzia ręczne?
Narzędzia ręczne charakteryzują się brakiem zasilania zewnętrznego, przenośnością i uniwersalnością. Są prostsze w budowie i bardziej trwałe niż narzędzia zasilane, co sprawia, że są łatwe w obsłudze i konserwacji. Ich kompaktowa forma i odporność na uszkodzenia czynią je idealnym wyborem dla szerokiego zakresu zastosowań, od prac domowych po zaawansowane prace przemysłowe.
Do czego wykorzystasz narzędzia ręczne?
Narzędzia ręczne mają uniwersalne zastosowanie. Przydają się:
- podczas remontu;
- do montażu mebli;
- na placu budowy;
- w warsztacie samochodowym;
- w skrzynce narzędziowej elektryka, montera, dekarza, stolarza i innych specjalistów.
Jakie rodzaje narzędzi ręcznych znajdziesz w ofercie TIM-u?
Na TIM.pl znajdziesz:
- klucze: nasadowe, nastawne, oczkowe, płaskie, imbusowe – sprzedawane pojedynczo i w zestawach;
- młotki metalowe i gumowe;
- szczypce i kombinerki;
- zszywacze, nitownice, plombownice;
- poziomice, także laserowe;
- proste narzędzia miernicze;
- narzędzia do zdejmowania izolacji;
- imadła;
- akcesoria meblarskie;
- i wiele innych produktów, także tych mniej popularnych.
Jeśli dopiero kompletujesz swoją skrzynkę narzędziową, zainteresuj się zestawami narzędzi. To sposób, by szybko i bezproblemowo zapewnić sobie całe wyposażenie, jakiego potrzebujesz.
